Skambinkite
>Kačių šlapimo kvapo naikinimo purškalas Dufta PET 500ml
Greitas pristatymas
DuftaPet 500ml
DuftaPet 500ml
DuftaPet 500ml
DuftaPet 500ml
DuftaPet 500ml
DuftaPet 500ml
DuftaPet 500ml
12,00 €
Prekės kiekis:

Kačių šlapimo kvapo naikinimo purškalas Dufta PET 500ml

Kada rekomenduojame naudoti priemonę kačių šlapimo kvapui pašalinti?

Ar jūsų katė - palieka žymes visame name? Kačių šlapimo kvapo naikinimo priemonė DuftaPet padės jums lengvai ir iki galo panaikinti kvapą. Labai lengvai efektyviai naudojama, o svarbiausia priemonė yra visiškai saugi žmonėms ir gyvūnams. Todėl net jei jūsų gyvūnai yra labai smalsūs, ar namuose yra alergiškų vaikų – su DuftaPet galite saugiai ir nesukeldami niekam diskomforto – pašalinti kvapą.

Jūsų katė atsivedė kačiukų, tačiau jie dar nėra išmokyti reikaliukus atlikti tam skirtoje vietoje? „DuftaPet“ padės susidoroti (pašalinti) su nemaloniu kvapu, net jei namuose laikote keletą kačių arba sulaukėte kačių šeimynos pagausėjimo.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Kačių šlapimo kvapo naikinimo purškalas Dufta PET 500ml turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Kačių šlapimo kvapo naikinimo purškalas Dufta PET 500ml
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Vokietija
Talpa
500ml
Paskirtis
Gyvūnų kvapams šalinti
Tinkamas alergiškiems žmonėms?
Taip
Kokybės sertifikatai
Taip
Ekologiška priemonė
Taip
Pristatymas
1-2 darbo dienos

Jūsų katė pageidauja natūralaus užpildo savo dėžutėje ir laikui bėgant atsiranda nemalonus kvapas? Dufta kačių šlapimo kvapo šalinimo priemonės yra tinkamos naudoti net purškiant tiesiai į kačių dėžutes.

Katė atliko reikaliuką ant jūsų mėgstamos sofos? „DuftaPet“ padės pašalinti kvapą ir šlapimo požymius ant minkštų baldų, kėdžių, baldų raukšlių ir kitų sudėtingiau prieinamų vietų namuose.

Net ir labai tvarkingos katės, bėgant metams gali susidurti su šlapinimosi sutrikimais. „DuftaPet“ produktai leis jums tinkamai prižiūrėti kates neaukojant savo ir šeimos komforto.  

Kodėl būtina iš tiesų pašalinti kvapą jei katė padaro balutę ne vietoje?

Visi veisėjai žino, kad retkarčiais katės padaro balutę ne į tam skirtą vietą. Jautrus katės kvapas leidžia užuosti fermentų kvapą ant kietų grindų, net ir po šlapio valymo. Dar stipriau kvapas išlieka jei kalbėtume apie minkštus baldus, kilimus ir kitus namų tekstilės gaminius.

Maskuojantys valikliai su stipresniu aromatu (pvz., Citrinos) gali trumpam atbaidyti gyvūną nuo nepageidaujamos vietos, bet tik laikinai. Daugeliu atvejų kvapas, kuris žmonėms nepastebimas, lieka gana pastebimas dėl jautrios katės uoslės, todėl galiausiai kačiukas yra skatinamas grįžti į tą pačią vietą vėl.

„DuftaPet“, katės šlapimo kvapo šalinimo priemonė, ne tik leidžia užmaskuoti kvapą, ar padaryti jį nematomu žmogaus kvapo jausmui, bet pašalina jo priežastį molekuliniu lygiu.

Taigi, naudodamiesi „DuftaPet“, jūs ne tik užtikrinsite savo namų higieniškumą, bet ir savo augintiniui paaiškinsite, kad jo tualetui nėra vietos, ten kur jūs to nepageidaujate.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis priemonę kačių šlapimo kvapo naikinimui?

  •          Greitas efektas. Neapsimoka rinktis tokių priemonių, kurios veikia lėčiau negu aptingęs katinas

.

  •          Priemonę turi būti galima naudoti be gyvūno izoliacijos.Priemonė turi būti saugi pačiai katei ir kitiems gyvūnams, kad nereiktų jos izoliuoti, kol vyksta valymas.
  •          Valymo priemonė neturi kenkti paviršiui, aplinkai ir žmonėms. Juk ne visada galime išvykti iš namų.
  •          Lengva naudoti. Sudėtingos instrukcijos yra leistinos, kai tai būtina vienkartiniam naudojimui. Jei katės kvapo šalinimo priemonė yra reikalinga reguliariai, jos naudojimas turėtų būti kuo patogesnis ir lengvesnis.

Kaip naudoti priemonę kačių šlapimui ir jo kvapui pašalinti?

Jūsų patogumui DuftaPet serijos kačių ar šunų šlapimo šalinimo priemonės pasižymi keliomis produktų pasirinktimis, tad galite išsirinkti jums tinkamiausią buteliuko dydį.

  •          Jei būtina atlikti vienkartinį ar nereguliarų valymą/kvapo panaikinimą, paprastas ir veiksmingas sprendimas būtų purškiamas Dufta valiklis. KAIP NAUDOTI DUFTA: Norėdami gauti geriausius rezultatus, išvalykite plotą, kiek įmanoma, nuo kvapo šaltinio ir purškite ant dėmės. Kvapo naikinimo poveikis bus dar didesnis, jei padengsite apdorotą plotą polietilenu (uždengsite plėvele ar maišeliu). Išdžiūvus baldus ar tekstilę galima naudoti kaip įprasta. Purškalas neturi ozono sluoksnį ardančių elementų, todėl saugus aplinkai ir aromatinių medžiagų nebuvimas užtikrina hipoalerginį poveikį.

.

  •          Jei namuose yra keletas naminių gyvūnėlių, o kvapas neturi konkrečios vietos, geras sprendimas būtų naudoti koncentratą ir plauti visa grindų dangą kad pašalinti kvapą. Siekiant užtikrinti būsto švarumą ir šviežumą, pakanka drėgno valymo, pridedant koncentrato į grindų plovimo vandenį. Priemonė padės išvalyti paviršius nuo matomo purvo, taip pat sunaikinti galimus nemalonių kvapų šaltinius. Didelė veikliosios medžiagos koncentracija užtikrina aukštą gaminio naudojimo ekonomiškumą, todėl vienam kibirui vandens užteks 2 dangtelių koncentrato.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.