Skambinkite
Apie mus |DuftaBIO.lt

Apie mus

DuftaBIO.lt - oficialūs vokiškų Dufta kvapo naikinimo priemonių partneriai Lietuvoje. Drauge su kolegomis ir klientais dirbame tiesiogiai, todėl visada galime užtikrinti operatyvumą, prekių kokybę ir garantijas. Manome, kad DUFTA yra geriausios priemonės kvapams naikinti, todėl visada rekomenduojame ir jei jums kilo problemų su nepageidaujamu kvapu.

Kiekvieną dieną stengiamės pasiūlyti Jums tai, kas paverčia gyvenimą lengvesniu ir patogesniu. Mes visuomet padėsime išsirinkti geriausią, jūsų laiką bei pinigus taupantį variantą.

Sėkmingai dirbame nuo 2013 metų, kuo toliau tik dar labiau džiaugiamės ir didžiojamės matydami Jūsų šypsenas, skaičiuodami Jūsų sutaupytą laiką ir švęsdami mažas ir dideles pergales Jūsų namuose.

Dirbdami su vokiška technika ir bendraudami su žmonėmis praleidome tūkstančius valandų. Per tą laiką tvirtai įsitikinome, jog mūsų siūlomi sprendimai puikiai tarnauja tiems, kas reikalaujama preciziškos švaros ir kokybės. Jūsų dėka supratome, jog itin svarbią vietą šios priemonės randa būtent kokybę vertinančiuose namuose.

Mūsų kredo – „Skirta Jums, taip lengva ir kokybiška“.

Ačiū, kad aplankėte mūsų parduotuvę. Visada prašome kreiptis net ir kilus menkiausiems klausimams. Tikrai su malonumu padėsime rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Partneriai:

Venipak partneriai

Taip pat visada galite kreiptis jei ieškote buitinės technikos ar dovanų. Turime daugiau nei 10 specializuotų įvairiausių sričių parduotuvių